ما که هستیم؟

   

درباره ما

درباره ما

درباره ما که عاشق سفر و طبیعت‌گردی هستیم، همان بس که، هیچ چیزی بیش‌تر از هیجان و ورزش در پهنه طبیعت برایمان لذت‌بخش نیست. برای پاسخ به این سوال که ما در مجموعه آی ادونچر که هستیم؟ باید بگویم ما یک تیم دو نفره با پشتیبانی بسیاری از ورزشکاران در سراسر ایرانیم.

تیم کاری آی ادونچر متشکل از حامدفرهادی‌مهر و مهری کامل می‌باشد. در زیر بیوگرافی کوتاهی از آن‌ها را می‌خوانید.

ماجراجویی در طبیعت
ماجراجویی در طبیعت
درباره ما - حامد فرهادی مهر

حامد فرهادی‌مهر - مدیر و طراح سایت

توانمندی‌ها و مدارک: طراح شبکه - مجری سیستم‌های مخابراتی و ارتباطی - مجری امنیت شبکه و ارتباطات - مربی راهنمای سنگنوردی در سطح باشگاه‌های کشور

مهری کامل

مهری کامل‌ - مدیر تولید محتوا

توانمندی‌ها و مدارک: کارشناس مرمت بناهای تاریخی - خبرنگار آزاد - نویسنده صدها مستند اجتماعی، اقتصادی و گردشگری - مربی راهنمای کوهنوردی در سطح باشگاه‌های کشور

چی شد که آی ادونچر شکل گرفت؟

جرقه‌های ایجاد این وب‌سایت زمانی خورده شد که ما مشغول سفرهای هیجان‌انگیز در سایت‌های ورزشی بودیم. ما برای سنگنوردی در سایت‌های مختلف کشور و آشنایی با سبک و سیاق فعالیت دیگر سنگنوردان و دیواره‌نوردان ایران سفرهای مختلفی را تجربه کردیم. در این میان علی رغم وجود فضای مجازی و دسترسی نسبتا راحت به افراد و یافتن دوستان و همنوردان مختلف، و همچنین سایت‌های ورزشی اقصی نقاط کشور، باز هم دسترسی به این افراد و مکان‌ها بسیار دشوار و سخت بود.

هرچه سفرهایمان بیشتر می‌شد و پیش می‌رفتیم؛ فقدان یک مجموعه و پایگاه اطلاع‌رسانی جامع را بیشتر درک کردیم. سایت اینترنتی که همه به آن دسترسی داشته باشند و بتوانند تمامی اطلاعات مجموعه‌های ورزشی و سایت‌های ورزش‌های طبیعی را از طریق آن بدست آورند. درواقع این نیاز اولیه ما بود تا بتوانیم سفری هدفمند و از پیش طراحی شده را داشته باشیم. بدانیم کدام سایت برایمان موثرتر است و از چه مجموعه‌ای می‌توانیم بیشترین بازخورد را دریافت کنیم.

همانطور که می‌دانید امروزه در دنیا نیز سفرها کاملا هدفمند انجام می‌شوند. سفرهایی که برای ورزشی خاص صورت می‌گیرد. برای دیدار با فردی خاص شکل می‌گیرد و یا برای پروژه‌ای تحقیقاتی رقم می‌خورد. حتی رویدادهای خاص نظیر جشن نوروز، جشنواره‌های غذا، سوگواره‌های ویژه نظیر سوگواره قالیشویان مشهد اردهال، جشنواره گلاب‌گیری در کاشان و … نیز مسافران و محققان خاص خود را در روزهایی خاص به مکان‌هایی ویژه فرا می‌خوانند.

بنابر این تصمیم گرفتیم خودمان دست به کار شویم. یک پایگاه اطلاع رسانی را برای معرفی تمامی ورزش‌های طبیعی از ورزش‌های مربوط به کوهستان گرفته تا پرواز و ورزش‌های آبی را با نام آی ادونچر راه‌اندازی کردیم. البته ناگفته نماند، تعداد بسیاری از اساتید، ورزشکاران و علاقمندان به رشته‌های مختلف ورزشی طبیعی، در جمع‌آوری و ارایه این اطلاعات با ما همکاری دارند.

ما سعی کردیم از تمامی پتانسیل‌های موجود برای معرفی درست و دقیق مجموعه‌ها و سایت‌های ورزشی استفاده کنیم. اسامی تمامی همنوردان، اساتید، ورزشکاران، همراهان و علاقمندانی که در این راه و برای جمع‌آوری اطلاعات و ارایه مطالب به‌روز و مستند، همراهیمان می‌کنند را به صورت مجزا در هر بخش معرفی می‌کنیم. پیشاپیش از اینکه به ما می‌پیوندید تا ما و دیگر همنوردان، از سفرها و تجربیاتتان بهره‌مند شویم، سپاسگزاریم.

هدف ما چیست؟

هدف ما در مجموعه آی ادونچر iadventure تسهیل دسترسی شما به اطلاعات مورد نیاز در ورزش‌های طبیعی است. اطلاعاتی که می‌تواند دسترسی و هیجان حضور در طبیعت را راحت‌تر کند.

کروکی مسیرها، ترک دسترسی به قلل و نقشه‌ سایت‌های ورزشی طبیعی از جمله این اطلاعات است. معرفی تمامی قلل، سایت‌های سنگنوردی و دیواره‌نوردی، سایت‌های تخصصی دره‌نوردی، پرواز، غواصی و رفتینگ و دیگر ورزش‌های کوهستان، ورزش‌های‌آبی و هوایی را نیز شامل می‌شود.

ماجراجویی در طبیعت
ماجراجویی در طبیعت

مکان ها

 

 

همکاری با ما

ما در مجموعه آی ادونچر از تمامی شما ورزشکاران و علاقمندان به طبیعت دعوت به همکاری می‌کنیم. ما به کمک دانش و مهارت شما می‌توانیم سایتی دقیق، پویا و به روز داشته باشیم.

اگر آماده همکاری هستید با درگاه‌های ارتباطی ما تماس بگیرید.

۹۲

جانپناه‌ها و پناهگاه‌ها

۹۷

همنوردان

۸۹

راهنمایان محلی

۹۹

راهنمایی ورزشکاران

اگر هدفت یادگیری، همراه ما باش

آشنایی با مناطق هیجان انگیز

کوهستان
کوهستان
17Kکوهستان
پرواز
پرواز
4200+پرواز
ورزش های آبی
ورزش های آبی
1900+ورزش‌های آبی

همکاران

 

 

همراهان ما